top of page

Energy – celostní přístup k člověku.

„Kde příroda uzdravuje.“

Přáním majitele doslova bylo – vytvořit „něco, co tu ještě nebylo“, ale aby to samozřejmě korespondovalo s fylozofií značky. Energy je česká firma nabízející přírodní produkty pro komplexní péči o tělo i ducha, s respektem k tradiční čínské medicíně. Jako první jsem pro Energy navrhovala nový stánek pro veletrhy.


Ohlasy návštěvníků byly tak pozitivní, že se nakonec vezl i na veletrh do Ženevy
a Šanghaje.  Chtěla jsem, aby sice stánek působil velmi přírodním dojmem, přitom však elegantně a solidně. Celkový design jsem nakonec postavila na materiálu Dukta, což je švýcarský patent pro perforovanou dřevotřísku, která se tak dá snadno ohýbat. Nadchlo mě, že se vyrábí v Čechách.  Při svých realizacích totiž ráda využívám právě českých výrobků. Do stánku jsem navrhla ručně foukané křišťálové lustry Lantern Bomma, které mají tvar čínských lampiónů, dále pak židle z Tonu, které jsou nejen krásné, ale i hodně vydrží. Výsledkem byl stánek na první pohled odlišný od těch ostatních.


Na nový design stánku firma navázala i nový web a propagační materiály.
Pro úspěch jsme pokračovali s redesignem klubové prodejny v Chebu, která se nese ve stejném duchu. A brzy bude následovat i nový klub Energy Praze, který nabídne více prostoru i pro terapie a školení.

O_energy7.jpg
O_energy6.jpg
O_energy3.jpg
O_energy5.jpg
O_energy2.jpg
Energy Cheb 2.jpg
Energy Cheb 4.jpg
bottom of page